1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİNDEN PATENT BAŞVURUSU

Grup Ofis Marka Patent müvekkillerinden Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, uzun süredir üzerine çalıştıkları ürün için patent başvurusunda bulundu. Çay üretiminin marka isimlerinden olan Rize’de beyaz çaydan krem üreten ekip, çalışmaları hakkında açıklamalar yaptı.

Grup Ofis müvekkilleri, alanlarında ilgi çekici buluşlara imza atmaya devam ediyor. 2 yılı aşkın süredir kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, beyaz çaydan ürettiği krem için patent başvurusu yaptı. Patent tescil süreci halen devam eden ürünün piyasa sürülmesi için de hazırlıklar yapılıyor.

Üniversite, beyaz çay konusunda uzun süredir çeşitli alanlarda çalışmaya devam ediyor. Beyaz çay kullanılarak geliştirilen bu kremin, yara ve yanık tedavisinde, cilt lekeleri ve kırışıklıklarının giderilmesinde kullanılması planlanıyor. Beyaz çayın yeni kullanım alanları üzerine çalışmalar ise halen devam ediyor.
 

  • COPYRIGHT © 2022 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.