1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

PATENT ve MARKA VEKİLLERİNE 20. YIL ONUR ÖDÜLÜ

PATENT ve MARKA VEKİLLERİNE 20. YIL ONUR ÖDÜLÜ 

Patent ve Marka Vekilleri Derneği (PEM) tarafından bu sene ilk defa düzenlenen onur ödülleri gecesinde, Türk Patent Enstitüsü (TPE) nezdinde Patent ve Marka vekilliğini 20 yıl ve üzeri aktif olarak sürdüren vekillere ödülleri takdim edildi. 

1998 yılında, patent ve marka vekilliğinin etkin bir hukuki altyapıya kavuşturulması ve sektörde daha verimli hizmetler sunulması amacıyla kurulan Patent ve Marka Vekilleri Derneği bir ilke daha imza attı. 

Patent ve Marka vekillerinin onurlandırıldığı gece, 22 Ekim 2016 tarihinde Koru Otel Çankaya’da Türk Patent Enstitüsü Kurucu Başkanı ve aynı zamanda Patent ve Marka Vekilleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Yalçıner’in ev sahipliğinde gerçekleşti. 

Grup Ofis Marka Patent Kurucusu Gürşen Sevinç ve Grup Ofis Marka Patent Genel Müdürü Cenk Sevinç onur ödülüne layık görülen vekiller arasındaydı. Gürşen Sevinç gecenin sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Yalçıner ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Karaahmet’e sektördeki değerli hizmetleri sebebi ile teşekkürlerini iletti.

31.10.2016

 

 

 

  • COPYRIGHT © 2022 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.