1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

MARKALAŞAN DEĞERLERİMİZE BİR YENİSİ EKLENDİ

Emekli büyükelçi, ressam ve heykeltıraş olan Engin Türker’in vefat eden oğlu Mimar Kerem Türker adına açılan vakfın markası tescillendi.

2014 yılında ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden mimar ve koleksiyoner Kerem Türker adına kurulan vakıf, hayatı boyunca kendini adadığı mimari, şehircilik, çevre, kültür, sanat, eğitim, bilim dallarında topluma yarar sağlayacak projeler geliştirerek kamuya açık kültür hizmeti sunmayı hedefliyor.

Başvuru süreci Grup Ofis Marka Patent tarafından yürütülen Mimar Kerem Türker Vakfı markası ve logosu Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde tescil ile koruma altına alındı. Nesilden nesile aktarılmayı, geniş kitlelere, özelliklere çocuklara ve gençlere ulaşmayı hedefleyen vakfın kurucusu Engin Türker, söz konusu marka başvurusunun hem şahsi hem de vakıf adına manevi olarak oldukça değerli olduğunu, tüm fikri mülkiyet süreçlerini bizzat takip edeceğini ifade etti.

Mimar Kerem Türker’in hikayesi ve markasına dair her şey GOssIP’in mayıs sayısında…

  • COPYRIGHT © 2022 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.