1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

İSTANBUL ULUSLARARASI BULUŞ FUARI ISIF'18

3. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı ISIF’18, 27-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

AR-GE merkezleri, üretici ve ticari firmalar, sanayiciler, girişimciler, özel araştırmacılar, danışmanlar, patent ofisleri, kalkınma ajansları, özel veya devlet destekli araştırma enstitüleri, bilim parkları, teknoloji geliştirme bölgeleri, teknoloji transfer ofisleri, üniversiteler, laboratuvarlar, fikri ve sınai mülkiyet hakları ile ilgili kurum ve kuruluşlar, melek yatırımcılar, risk sermayesi grupları, inovasyon teşvikçileri, patent vekilleri, buluş dernekleri, ilgili kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu ISIF’18'te bir çok daldaki ISIF Ödülleri sahiplerine ulaştı. 

Grup Ofis Marka Patent olarak standımızın yer aldığı ve GOssIP olarak Dergi Sponsoru olduğumuz etkinlikte standımızı ziyaret eden tüm paydaşlarımıza, iş birlikçilerimize, değeri müvekkillerimize teşekkür ediyoruz. 

GOssIP Dergi 48. Sayı - Gündem

  • COPYRIGHT © 2022 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.