1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

GRUP OFİS PARTNERLİK SİSTEMİNİ HAYATA GEÇİRDİ

Grup Ofis Marka Patent olarak şirket yapılanmamızda bir ilki hayata geçirdik ve tüm dünyada kurumsal, gelişime ve yeniliğe açık şirketler tarafından kullanılan bir sistem olan Partnerlik Sistemi’ni uygulamaya başladık.

Böylece Grup Ofis Marka Patent Marmara Bölge Müdürümüz Mahmut Duman, Marmara Bölge Müdür Yardımcımız Hüseyin Can ve Patent Çözüm Yöneticimiz Gizem Teke Karslı “partner” unvanının sahibi oldular.

Partnerlik Sistemi ile ilgili olarak Genel Müdürümüz Cenk Sevinç görüşlerini şöyle ifade etti:

“Sınai mülkiyet sektöründe pek çok konuya öncülük etmiş bir şirketiz, yenilikçi ve gelişime açık bir yapımız var. Partnerlik Sistemi, bir süredir hayata geçirmek istediğimiz, gündemimizde olan bir konuydu ve 2020 yılı bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz bir yıl oldu. Bundan sonra da Grup Ofis Marka Patent’te partner unvanı, sektördeki tecrübeli kişiler arasından kriterlerimizi sağlayanların alabileceği bir unvan olacak.”

Konuyla ilgili haberimiz için perakende.orgu ziyaret edebilirsiniz.

  • COPYRIGHT © 2023 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.