1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

GRUP OFİS MARKA PATENT SINAİ MÜLKİYET BULUŞMALARI

Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız müvekkillerimiz ile buluşmalarımız ve eğitimlerimiz devam ediyor. Nisan ayında birçok özel şirket ve kamu kurumuyla da toplantılar gerçekleştirdik, sınai mülkiyet odaklı eğitimler düzenledik.

Grup Ofis Marka Patent bünyesinde yer alan ‘’GOAkademi’’de hem takım arkadaşlarımızın kişisel gelişimine yönelik şirket içi eğitimler hem de müvekkillerimize yönelik sektörel eğitimler düzenliyoruz. Geride bırakmaya hazırlandığımız bu ay içerisinde de müvekkillerimizden Petkim-Socar ve Kansai Altan ile toplantı; Haus Makine ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile eğitimler gerçekleştirdik.

Toplantılarımızda müvekkillerimizin sınai mülkiyet varlığına ve potansiyel tescil alanları üzerine stratejiler belirleyerek yol haritamızı güncelledik. Soru ve talepleri dinleyerek markalarına özel alternatifler oluşturduk.

Eğitimlerimiz ise hem HAUS Makine AR-GE Merkezi çalışanlarına hem de Ondokuz Mayıs Üniversitesi AR-GE merkezleri ve teknoloji geliştirme firmalarına yönelikti. Özellikle patent kavramına değindiğimiz eğitimler, alanında uzman patent departmanımız tarafından verildi. Eğitimlerimizde yenilikçi çıktıların korunmasında patentin önemi, AR-GE çalışmalarına başlamadan önce patent araştırması yapılmasının gerekliliği gibi konuları aktardık. Patent ve tasarım tescili almanın önemini ve bunun yanında bir ürünü piyasaya çıkarmadan önce izlenmesi gereken adımları detaylandırdık.

Grup Ofis bünyesindeki GOAkademi ile hem müvekkillerimize hem de eğitim talebinde bulunan kurum ve firmalara özel eğitim içerikleri tasarlıyoruz. Düzenlediğimiz fikri ve sınai mülkiyet eğitimleri ile özgün fikirlerinizin en kapsamlı şekilde korunması konusunda bilinç oluşturmayı hedefliyoruz.

Detaylı bilgi ve eğitim talebi için bizimle iletişime geçebilir, yeni eğitimlerimizden haberdar olmak için Grup Ofis sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

  • COPYRIGHT © 2023 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.