1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

GRUP OFİS MARKA GÜNLERİ - Küresel Pazarlar, Marka Yatırımlar

Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz Grup Ofis Marka Günleri’nde temamız Orta Doğu’da Markalaşma idi.

Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Körfez ülkelerine ihracat ya da yatırım yapmayı ve bu bölgelerdeki pazar payını artırmayı hedef alan Türk firmalarının markalarını koruması için yapılması gerekenleri konunun uzmanlarıyla beraber masaya yatırdık ve Orta Doğu’da yatırım yapan Türk firmaları için yol gösterici nitelikte bir etkinliğe imza attık.

Etkinlik, Genel Müdürümüz Cenk Sevinç’in açılış konuşması ile başladı.

“Uluslararası Alanda ve Ortadoğu’da Marka Başvurularında Nelere Dikkat Edilmeli?” başlıklı ilk oturumda, Marka Vekilleri Gamze Coşkun Bakır, Bahia Al Yafi ve Ammar Hashim Mohammed uluslararası alanda, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri’nde marka başvuru prosedürleri konularında bilgi verdi. “Orta Doğu’da Örnek Ülkeler Üzerinden Marka Başvuru Süreçleri” başlıklı ikinci oturumda ise, Kuzey Afrika ve Levant ülkeleriyle Irak ve Kuzey Irak’ta marka müracaatı konusu Mısır Gümrük Yetkilisi Wael Khalil tarafından ele alındı. “Ortadoğu’da Türk Markalarının Başarı Öyküleri”nin paylaşılacağı üçüncü oturumda da, Eyüp Sabri Tuncer Genel Müdür Yardımcısı Atilla Arıman ve DizaynVIP  Group Başkanı Erbakan Malkoç küresel pazarda markalaşma deneyimlerini paylaştı.

  • COPYRIGHT © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.