1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

 “Go Akademi” Yeni Sınai Mülkiyet Kanunu'nu Anlatıyor

Yürürlüğe giren Sınai Mülkiyet Kanunu ile birlikte Grup Ofis Marka Patent GO AKADEMİ eğitim kadrosu İstanbul, Ankara ve İzmir’de eğitimler düzenledi.

1995 tarihinden bugüne, marka, patent, tasarım ve coğrafi işaretlerin korunması hakkında yayımlanan Kanun Hükmünde Kararnameler sınai mülkiyet hakları kapsamında yol gösterici bir kaynak oldu. Uzun yıllar söz konusu Kanun Hükmünde Kararnamelerin daha etkin ve verimli bir yapıya geçmesi için kanunlaşmasına yönelik çalışmalar yapıldı ve bu doğrultuda 10 Ocak 2017 tarihinde 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu yürürlüğe girdi.

Grup Ofis Marka Patent GO Akademi tecrübeli eğitim kadrosu, yeni Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamında değişen süreler, yeni uygulamalar ve hukuki pratikler hakkında bilgi vermek amacıyla Sınai Mülkiyet Kanunu Eğitimleri düzenledi.

İlki 8 Şubat tarihinde İstanbul Divan İstanbul City’de gerçekleşen eğitimlerin devamı 28 Şubat’ta Hilton İzmir’de ve 14 Mart Ankara HiltonSA’da yapıldı. Yoğun ilgi gören eğitimlerle katılımcılar marka ve patent vekilleri ile birebir görüşerek bilgi alışverişinde bulundu. Yeni Sınai Mülkiyet Kanunu Eğitimleri’nin yanı sıra firmalara ve üniversitelere yönelik genel sınai mülkiyet eğitimleri vermeye devam etmektedir.

  • COPYRIGHT © 2022 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.