1
Grup Ofis Marka Patent WhatsApp iletişim hattına hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
KAPAT

Coca-Cola E-Ticaret Sitesini Hizmete Sundu

Coca-Cola dünyanın birçok noktasında bulunan dekorasyondan kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip mağazasını, online platforma taşıyarak kullanıcılarına sunmuştu. Türkiye’de perakende mağazası bulunmayan ünlü içecek firması, sürpriz bir hamle yaparak Türkiye’de e-ticaret web sitesini hizmete sundu. “coca-coladukkani.com” adresinden kullanıcılara hizmet veren site, okul-ofis ürünleri, çanta, cüzdan, oyuncak, mutfak aksesuarları gibi yüzlerce ürünü bünyesinde barındırıyor. Amerika’da “buy.shareacoke.com”, Avrupa’da ise “shopcoke.com” adreslerinin ardından, Türkiye’de hizmete giren “coca-coladukkani.com”, Coca-Cola’nın dünyadaki üçüncü online e-ticaret sitesi oldu.

Birbirinden farklı Coca-Cola temalı ürünlerin doğrudan satışını yapacak olan e-ticaret sitesi, ilerleyen dönemlerde “buy.shareacoke.com”da bulunan, üzerindeki yazıların tüketici tarafından değiştirilebildiği kişiselleştirilmiş ürünlerin “coca-coladukkani.com”da da sunulması bekleniyor.

Coca-Cola’nın perakende mağazası için ise biraz daha beklememiz gerekecek gibi. “merakettim.coca-colaturkiye.com” adresinden tüketicilerinin sorularını yanıtlayan firma, “Coca-Cola mağazası açmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Coca-Cola mağazası açma hakkı şu anda Türkiye’de anlaşmalı olduğumuz tek bir firmaya ait ancak Coca-Cola adı olmadan firmamız tarafından onaylanacak farklı bir perakende noktasında çeşitli lisanslı ürünlerimiz dönemsel olarak satılabilir.” yanıtını verdi.

GOssIP Dergi 43. Sayı - Gündem

  • COPYRIGHT © 2022 Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Grup Ofis Marka Patent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kaynak göstermeden alıntı yapılamaz.